Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

W pierwszy piątek października w wielu krajach świata dzieci przez jedną godzinę adorują Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, prosząc Go o pokój w rodzinach i na całym świecie. 

W archidiecezji poznańskiej ruszyła kolejna edycja międzyszkolnego plastycznego konkursu misyjnego, który w tym roku przebiega pod hasłem „Mój szkolny kolega ze Szkoły Beatrix w Indiach”.

Recenzja Misyjnych materiałów formacyjnych  dla dzieci pt. „Owoce Ducha Świętego” dr Anety Rayzacher-Majewskiej, UKSW

PROGRAM MISYJNEJ FORMACJI DZIECI W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 

Fundacja Polska Raoula Follereau zaprasza na XVI Festiwal Misyjny „Bóg mnie kocha”, który odbędzie się w niedzielę 17 czerwca 2018 r. w Zielonce koło Warszawy.

Ponad tysiąc dzieci komunijnych razem z rodzinami i katechetami pielgrzymowało 2 czerwca do sanktuarium w Sokółce w archidiecezji białostockiej.

 Ognisko Misyjne przy parafii pw. Jezusa Miłosiernego i Szkole Podstawowej nr 2 w Czarnej Białostockiej 23 maja br. obchodziło srebrny jubileusz. Do życia powołał je i prowadził nieprzerwanie przez 25 lat katecheta p. Ryszard Krutul.

 Diecezja pelplińska zapachniała misyjną wiosną Kościoła. Od piątku do niedzieli (11-13 maja) ponad 100 dzieci, młodzieży i ich opiekunów wzięło udział w kolejnej edycji wiosennych rekolekcji misyjnych. 

Ogłoszenie wyników Ogólnopolskiego Konkursu  Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci pt. „Moje Kolędowanie Misyjne dzieciom w Syrii i w Libanie". 

25 lat temu w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Szczecinie-Dąbiu ‒ z inicjatywy p. Krystyny Przylepy ‒ powstało ognisko misyjne, które płonie aż do dzisiaj. W niedzielę Dobrego Pasterza 22 kwietnia „Mali Franciszkanie” obchodzili srebrny jubileusz swojej działalności.

Kolędnicy Misyjni

Most

Braterstwa Misynego

Biały Tydzień

Darowizna

Projekty

Materiały

Ogniska Misyjne