Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

 Misjonarze Słowa Bożego (księża Werbiści) zapraszają dzieci i młodzież w dniu 18 maja br. do Pieniężna na finał konkursu „Gdy myślę misje” .

 Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w finale VI edycji konkursu „Gdy myślę misje…” pod hasłem „Świat radości i pokoju”. Spotkanie będzie otwarte dla wszystkich, nie tylko dla uczestników konkursu – podkreśla organizator ks. Wiesław Dudar SVD.

Zjazd odbędzie się w sobotę 18 maja 2019 r. w Misyjnym Seminarium Duchownym Księży Werbistów w Pieniężnie. W programie przewidziana jest Msza Święta oraz inne atrakcyjne punkty, m.in.: zajęcia warsztatowe, gry i zabawy, filmy misyjne, spotkania z misjonarzami oraz koncert Świątecznej Kapeli z Dobrego Miasta. Dla każdego uczestnika przewidziany jest darmowy posiłek.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie liczby uczestników najpóźniej do 10 maja 2019 r. – proszą organizatorzy.

 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. muzeum: 604-112-123 - s. Hanna Lellek SSpS. Więcej informacji na plakacie oraz na stronie internetowej: www.muzeumpieniezno.pl

 

Kolędnicy Misyjni

Most

Braterstwa Misynego

Biały Tydzień

Darowizna

Projekty

Materiały

Ogniska Misyjne