Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

 

Quizy, gry i zagadki, z którymi możemy się zmierzyć, sprawiają nie tylko przyjemność, ale również wspierają proces przyswajania wiedzy na dany temat. Zapraszamy zatem do skorzystania z quizów i gier dotyczących Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego w aplikacji learningApps.org

PRZEJDŹ DO GRY

QUIZ 

W wirtualnej przestrzeni jest wiele dróg do misyjnego zaangażowania. Dzieci, młodzież i animatorzy Papieskiego Dzieła Misyjnego chętnie uruchamiają wyobraźnię, z zapałem uczą się wszelkich nowości i rozwijają swoje talenty, by służyć nimi Kościołowi i misyjnemu dziełu. Stąd też coraz częściej od młodych twórców otrzymujemy nie tylko piękne prace plastyczne, ale również grafiki, filmy i animacje. To prawdziwa wizualna ewangelizacja, do której wciąż gorąco zachęcamy. Służy temu celowi „galeria misyjna” na okładce „Świata Misyjnego” (prezentacja kolejnych prac już w 6. numerze 2019).

Z każdym dniem pojawiają się coraz to nowe programy i narzędzia do tworzenia gier. Programowanie stało się pasją już dla siedmiolatków. Rzucamy zatem wyzwanie! Zapraszamy wszystkich chętnych – niezależnie od wieku – do dzielenia się własnymi pomysłami i pracami w tworzeniu gier i zabaw na temat Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego! 

  1. Zapoznajcie się z tematem Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego;
  2. W dostępnej aplikacji stwórzcie grę z wykorzystaniem zdobytej wiedzy z myślą o swoich rówieśnikach;
  3. Zaproście do gry znajomych;
  4. Opiszcie to doświadczenie i wraz z grą prześlijcie do nas;
  5. Na najlepszych twórców czekają misyjne nagrody!

 

Kolędnicy Misyjni

Most

Braterstwa Misynego

Biały Tydzień

Darowizna

Projekty

Materiały

Ogniska Misyjne