Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

UWAGA! PRZEDŁUŻAMY TERMIN NADSYŁANIA PRAC DO 30 WRZEŚNIA!!!

Wszyscy wiemy, że rok 2020 zaskoczył nas swoją "wyjątkowością". Nie było łatwo trwać w naszej misyjnej formacji, animacji i współpracy. Jednak mimo to, wiemy, że daliście radę!!! Udało się przeprowadzić między innymi akcję KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH.  Szukaliście przeróżnych sposobów, żeby pomóc Waszym rówieśnikom i znaleźliście! Kolędowaliście w parafiach, najbliższych rodzinach, na FB i YT. Zachęcamy do podzielenia się owocami Waszych wysiłków.

Ogłaszamy zatem KONKURS NASZE KOLĘDOWANIE MISYJNE - MAASAJKIM DZIECIOM! Zapoznajcie się ze szczegółami!

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży, zrzeszonych w grupach kolędników misyjnych  w różnych kołach dziecięcych i młodzieżowych przy parafii lub szkole. Praca konkursowa powinna zawierać relację z misyjnego kolędowania w duchu PDMD w formie literacko-plastycznej z wykorzystaniem zdjęć wykonanych podczas przygotowań i kolędowania.  

Technika wykonania prac jest dowolna (zdjęcia opatrzone komentarzami i rysunkami wykonanymi kredkami, ołówkiem, farbami, collagem, wycinanką, wydzieranką lub innymi technikami umożliwiającymi prezentację na papierze). Za zajęcie I, II i III miejsca przewidziane są dyplomy i nagrody rzeczowe oraz dyplomy za uczestnictwo w Konkursie dla każdej zgłoszonej grupy, która nadesłała pracę zgodną z regulaminem.

Praca konkursowa musi być dostarczona do dnia 30 września 2021 r. do Sekretariatu Krajowego PDMD w Warszawie (Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Kilka prac już do nas dotarło i BARDZO za nie dziękujemy. Daliście radę mimo obostrzeń i zdalnego nauczania. Przechowujemy Wasze prace strzegąc ich pilnie i doczekają do rozstrzygnięcia konkursu w Tygodniu Misyjnym 2021. Niektórzy jednak prosili nas o więcej czasu na wykonanie pracy ze względu na brak lekcji i spotkań w szkole. Jeszcze zdążycie wziąć udział

Więcej wiadomości w regulaminie:

Kolędnicy Misyjni

Most

Braterstwa Misynego

Biały Tydzień

Darowizna

Projekty

Materiały

Ogniska Misyjne