Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Nowy, wakacyjny numer „Świata Misyjnego” już w sprzedaży!

Bogato zilustrowany,  jest pełen ciekawostek i „świeżych” wieści z misji, a konkretnie z serca peruwiańskiej Amazonii, gdzie mieści się seminarium duchowne. Zobaczcie sami, co jeszcze dla Was mamy!

Znajdziemy w numerze m.in.:

– Zachwycające zdjęcia „bajkowych” gór Peru i „serca” peruwiańskiej dżungli, gdzie mieści się seminarium duchowne.

– Dowiemy się, jak wygląda codzienne życie i nauka peruwiańskich kleryków przygotowujących się do kapłaństwa pod okiem polskich misjonarzy w Amazonii.

– Poznamy niezwykłą rodzinę, która opowiada, jak i dlaczego „adoptowała kleryków” w Peru i na Madagaskarze.

– Zgłębimy wiedzę o absolutnie wyjątkowym misyjnym dziele w Kościele, bez którego takie miejsca jak seminarium duchowe w Iquitos być może nie miałyby szans na przetrwanie…

– Poznamy „tajniki” profesjonalnego przygotowania bukietu z kwiatów i ziół dla Matki Bożej „Zielnej”, a także dowiemy się, jakie sekrety i symbole kryją w sobie te delikatne roślinki… 

Ale to jeszcze nie wszystko! Na wiernych czytelników, jak zawsze, w stałych rubrykach, czekają legendy, wierszyki, krzyżówki, plakaty i mnóstwo innych inspiracji do modlitwy, formacji, zabawy i zgłębiania wiedzy o Kościele i świecie. Mnóstwo opowieści, ciekawostek i zagadek sprawi, że trudno im będzie oderwać się od lektury tego czasopisma.

Cały numer czeka już tutaj ŚWIAT MISYJNY 4/2021 PERU

as/pdm

Kolędnicy Misyjni

Most

Braterstwa Misynego

Biały Tydzień

Darowizna

Projekty

Materiały

Ogniska Misyjne