Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

 

 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

 „Nasze kolędowanie misyjne – dzieciom w AMAZONII”

 

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w naszym konkursie! Temat pracy konkursowej (plastycznej) brzmi: „Nasze kolędowanie misyjne – dzieciom w Amazonii”.

 

Organizatorem Konkursu jest Sekretariat Krajowy Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci z siedzibą w Warszawie, Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 9.

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży, zrzeszonych w grupach kolędników misyjnych w różnych kołach dziecięcych i młodzieżowych przy parafii lub szkole. Udział w Konkursie jest dobrowolny i bezpłatny.

Uczestnikiem Konkursu jest każda grupa reprezentująca szkołę/parafię, której praca konkursowa zostanie dostarczona do dnia 31 marca 2020 r. do Sekretariatu Krajowego PDMD w Warszawie (Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Praca konkursowa powinna zawierać relację z misyjnego kolędowania w duchu PDMD w formie literacko-plastycznej z wykorzystaniem zdjęć wykonanych podczas przygotowań i kolędowania. Technika wykonania prac jest dowolna (zdjęcia opatrzone komentarzami i rysunkami wykonanymi kredkami, ołówkiem, farbami, collagem, wycinanką, wydzieranką lub innymi technikami umożliwiającymi prezentację na papierze).

Będą oczywiście nagrody!

Więcej informacji w regulaminie do pobrania:

 

Kolędnicy Misyjni

Most

Braterstwa Misynego

Biały Tydzień

Darowizna

Projekty

Materiały

Ogniska Misyjne