Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Na początek roku szkolnego Sekretariat Krajowy PDMD przygotował SPECJALNY numer poświęcony RODZINOM, a w nim wiele ciekawostek i opowiadań o rodzinach świata i misyjnym powołaniu rodzin. RODZINA Z MISJĄ! Jak? Zobaczcie sami!

Nowy, wakacyjny numer „Świata Misyjnego” już w sprzedaży!

Bogato zilustrowany,  jest pełen ciekawostek i „świeżych” wieści z misji, a konkretnie z serca peruwiańskiej Amazonii, gdzie mieści się seminarium duchowne. Zobaczcie sami, co jeszcze dla Was mamy!

Majowo-czerwcowy „Świat Misyjny” już w sprzedaży!

W tym numerze „Świata Misyjnego” (3/2021), który KUPISZ TUTAJ prezentujemy Argentynę, ojczyznę papieża Franciszka. Przedstawia ją jedenastoletni Argentyńczyk Mateo oraz pochodzący stamtąd o. Juan Carlos, misjonarz Matki Bożej Pocieszenia, który obecnie pracuje w Polsce.

Dlaczego warto sięgnąć po majowo-czerwcowy numer? Zobaczcie sami!

GHANowy zawrót głowy

Marcowo-kwietniowy Świat Misyjny (2/2021) już dostępny w sklepiku KUP TUTAJ - MISSIO.PL! W tym numerze na czytelników czeka mnóstwo ciekawostek o Ghanie, maleńkim kraju Afryki nad Oceanem Atlantyckim.

PIERWSZY numer 2021 roku czasopisma „Świat Misyjny” o misjach, misjonarzach i Turkmenistanie już w sprzedaży!

Nowy rok 2021 ze „Światem Misyjnym” rozpoczynamy od wędrówki po niezwykłym azjatyckim kraju, który słynie z wielu zadziwiających rekordów Guinnessa. Żyje tam zaledwie „garstka” katolików, lecz ich wiara jest bardzo silna.

ŚWIAT MISYJNY 6/2020

JUŻ W SPRZEDAŻY!

Najnowszy, czyli listopadowo-grudniowy, „Świat Misyjny” zaskoczy Was jak żaden dotąd! To wyjątkowy numer o dzieciach ze sławnego ludu wędrownego Afryki, którym poświęcona jest tegoroczna kolęda misyjna. A dlaczego warto po niego sięgnąć?

ŚWIAT MISYJNY, czasopismo NA CZASIE! Cały eko-świętofranciszkowy!

 Super wiadomość na ostatni tydzień wakacji: 

Mamy dla Was nowy, specjalny "Świat Misyjny". W Roku Laudato Si', na ogłoszony przez papieża Franciszka Czas Stworzenia (1 IX- 4 X) przygotowaliśmy wyjątkowy EKO-numer misyjnego czasopisma dla dzieci. Po jego przeczytaniu nikt nie będzie miał wątpliwości, że działać misyjnie można i należy "Czyniąc sobie Ziemię kochaną".

WAKACYJNY „Świat Misyjny” już w sprzedaży!

W sam raz do wakacyjnego plecaka! Umili Ci czas, odkryje przed Tobą „misyjne skarby” w naszej Ojczyźnie i Kościele, wzbogaci wiedzę i wyobraźnię, rozbawi i zafascynuje pomysłami, poruszy słowem Bożym i zmotywuje do misyjnego zaangażowania!

 Pomimo izolacji  i różnych ograniczeń udało się zakończyć prace nad kolejnym numerem "Świata Misyjnego"  i oto jest ❗️ Zabieramy Was na Tajwan🇹🇼❗️
Co tym razem znajdziecie w dwumiesięczniku❓

„Świat Misyjny” na marzec-kwiecień (2/2020) już w sprzedaży! Wyruszamy na Jamajkę!

Kolędnicy Misyjni

Most

Braterstwa Misynego

Biały Tydzień

Darowizna

Projekty

Materiały

Ogniska Misyjne